Av
Taggad som: Inga taggar i denna artikeln Längd:
Textstorlek: Decrease font Enlarge font

För allmänna frågor:

Ring 0706-472747

Skicka mail till info@personalskills.se

 

Kontaktuppgifter till enskilda medarbetare:

 

HELSINGBORG:

Abbas Aiwaily

0708-158712

abbas.aiwaily@personalskills.se

 

Anders Björklund

0708-616755

anders.bjorklund@personalskills.se


Kai Malmros

0702-010135

kai.malmros@personalskills.se


Merzuk Turkusic

0729-672019

merzuk.turkusic@personalskills.se

 

 

STOCKHOLM:

Lars Hjort

072-2170977

lars.hjort@personalskills.se

 

Peter Nilsson

0706-990069

peter.nilsson@personalskills.se



GÖTEBORG:

Lars Rönngren

0708-8772600

lars.ronngren@latoro.se



EJ ORTSBESTÄMDA:

Jörgen Aall Flood

0706-472747

jorgen.aall.flood@personalskills.se

 

Peter Sandström

0723-761076

peter.sandstrom@personalskills.se

 

Kjell Lindh

073-8533442

kjell.lindh@live.se 



Vi har även inhyrda utbildningskonsulter, som nås via den allmänna kontaktuppgiften överst på sidan.

 

  • Mejla en vän Mejla en vän
  • Skriv ut version Skriv ut version
  • Enkel text Enkel text